Lietuvos studentai nelieka abejingi švietimo aktualijoms

Lapkričio 30 dieną Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) mažojoje salėje šurmuliavo studentai iš visos Lietuvos. Jie nekantriai laukė antrojo finalinio akademinių žinių patikrinimo „Apšvietimas 2017“ etapo. Dėl nugalėtojo vardo rungėsi atstovai iš Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Kauno technologijos, Vilniaus Gedimino technikos, Aleksandro Stulginskio ir Vytauto Didžiojo universitetų.

Pasibaigus testui vyko konferencija, kurioje VDU Studentų reikalų departamento direktorius Mantas Simanavičius kartu su studentais bandė atsakyti į šiandien itin aktualius klausimus: kokia yra diplomo vertė pabaigus studijas ir ar diplomas – užtikrintos ateities garantas?

Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog 2017 metų „Apšvietimo“ pirmos vietos laimėtoju tapo VDU Politikos mokslų antro kurso studentas Šarūnas Rimkus. Vaikinas akademinių žinių patikrinime dalyvavo pirmą kartą, o paklaustas, ar testas atrodė sudėtingas atsakė, kad svarbiausia – gerai pasiruošti. Kitiems studentams Š. Rimkus rekomendavo pasidomėti švietimo sistema, nes tai ne tik įdomu, bet ir naudinga.

Prizines 2-ąją ir 3-ąją vietas užėmė LSMU Medicinos mokslų studentas Džiugas Grėbliūnas ir VDU Politikos mokslų studentas Lukas Gedvila. Laimėtojai apdovanoti išmaniaisiais laikrodžiais.

„Labai džiugu, jog ši, jau dvejus metus organizuojama Vytauto Didžiojo Universiteto Studentų atstovybės, iniciatyva sulaukia didžiulio susidomėjimo – pirmajame etape sudalyvavo net 400 studentų. Šis skaičius parodo, kad Lietuvos studentai domisi švietimo ir mokslo naujienomis bei aktyviai dalyvauja studentiškuose renginiuose“,- džiaugiasi VDU Studentų atstovybės akademinių reikalų koordinatorius ir „Apšvietimo“ egzamino ir konferencijos organizatorius Vytautas Kučinskas.

VDU Studentų atstovybė „Apšvietimo“ akademinį egzaminą ir konferenciją organizuoja antrus metus.

Skip to content