Kvietimas į kitokį, 2021-ųjų metų Pavasario festivalį

„Savirealizacija per saviizoliaciją“ – tokiu Pavasario festivalio šūkiu Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) kviečia žmones gegužės 1215 dienomis paįvairinti savo kasdienybę: patirti, pajusti, prisiminti. 

Festivalio metu, jau 20 metų susiburia ne tik universiteto, bet viso Kauno miesto bendruomenė. Šis projektas išsiskiria ryškia geltona spalva, talismanu Vytautu Pavasariu, studentiška iniciatyva ir skambiu koncertu festivalio uždarymo metu.

Šiais metais projektas išsiskirs dar labiau. Daugiau nei metus pasaulis yra priverstas sustoti, bet Pavasario festivalis – tikrai ne! Atsižvelgiant į dabartinius apribojimus, veiklos vyks skirtingais būdais: gyvai (miesto aikštėse, parkuose, viešosiose erdvėse), nuotoliu („Facebook“ tiesioginės transliacijos, platformos „Zoom“ ir „MS Teams“) bei „drive in“, t. y. dalyvauti bus galima neišlipant iš automobilio.

Šiemet dalyvių laukia kūrybinės dirbtuvės, šokiai, net kelios diskusijos tabu temomis, e-sportas, socialinės akcijos ir jau minėtas, renginį tradiciškai vainikuojantis koncertas.

Savirealizacija per saviizoliaciją – atraskime save, per atstumą, būdami kartu, nes karantinas nėra stabdis patirti ryškaus pavasario nuotykius.

Daugiau informacijos galite rasti čia: fb.com/events/142542874482937, o smagiausias Pavasario festivalio akimirkas galite stebėti talismano Vytauto Pavasario „Instagram“ paskyroje: instagram.com/noriupavasario.

 

Skip to content