Kviečiame į informacinį renginį „Smulkių ir vidutinių verslo subjektų steigimas ir plėtra“!

Trečiadienį, spalio 29 dieną, 9 val., Kaune vyks informacinis renginys „Smulkių ir vidutinių verslo subjektų steigimas ir plėtra“! Pagrindinis renginio svečias – patyręs verslininkas Rytis Laurinavičius – antrepreneris, kelių sėkmingų įmonių įkūrėjas ir vadovas. Pirmąjį savo verslą pradėjo dar studijuodamas antrame kurse. Nuo to laiko įsteigė ir vadovavo keturiems verslams, iš kurių du pavyko sėkmingai parduoti. Šiuo metu Rytis yra vienas iš inovatyvių, interneto technologijomis pagrįstų, sprendimų www.IQPolls.com ir www.soundest.com sumanytojų ir įkūrėjų. Lietuvių kuriamais sprendimais naudojasi klientai net iš 18 šalių visame pasaulyje.

Rytis aktyviai dalyvauja lietuviškos „startuolių“ bendruomenės veikloje. Patirties semiasi bei savo produktus pristato didžiausiuose technologijų srities renginiuose – per pastarąjį pusmetį dalyvavo 12 renginių 9 šalyse.

Renginio metų bus aptariamos tokios temos kaip: smulkiojo verslo rūšys ir jų mokestinės ypatybės, verslo rūšys ir jų mokestinės ypatybės, verslo registravimas, populiariausios e. paslaugos fiziniams asmenims ir verslui: internetinė bankininkystė, mokesčių deklaravimas ir mokėjimas, e. parašas ir kt., finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara, įmonės augimas ir vystymas, verslininko savybės.

 

RENGINYS NEMOKAMAS! VAIŠINSIME KAVA IR PIETUMIS.

Renginio pradžia – 2014 m. spalio 29 d. 9 val.

Renginio vieta – Kauno miesto savivaldybės didžioji salė, Laisvės al. 96

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Registracija tel. +370 62176984 arba el. paštu: vita@edtc.lt

 

 

Šis renginys yra projekto „Aukštos kokybės viešųjų paslaugų teikimas ir verslumo skatinimas“ (Nr. VP2-2.2-ŪM-02-K-01-020) dalis. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu monika@mvicentras.lt

Renginį organizuoja – VŠĮ „Edukacijos ir tyrimų centras“ http://www.edtc.lt/

Skip to content