Korėjos kultūros klubas „Hallyu“ įgyjo VDU organizacijos statusą

 

Šių metų vasario 27 dieną Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorato posėdyje buvo patvirtinta, kad Korėjos kultūros klubas „Hallyu“ (liet. Korėjos banga) įgyja VDU organizacijos statusą.

Jau 10 veiklos metus skaičiuojančio „Hallyu“ tikslas – studentus bei moksleivius supažindinti su  sparčiai Vakaruose plintančia populiariąja Pietų Korėjos kultūra.

Klubo nariai organizuoja protmūšius, įvairias paskaitas, filmų ir žaidimų vakarus, maisto gamybos ir tradicinio meno dirbtuves. Čia taip pat galima susipažinti ir pabendrauti su studentais iš įvairių šalių.

„Hallyu“ prezidentė Julija Ruškutė atskleidžia, kad klube gimsta daug gražių draugysčių. „Aktyvi klubo narė esu beveik nuo pat jo veiklos pradžios, todėl augau kartu su šia organizacija, – pasakoja mergina. – „Hallyu“ tapo vieta, kur ne tik dalijamės žiniomis, bet ir kuriame smagią ir jaukią aplinką bendraminčiams“. J. Ruškutė neslepia – tam, kad klubo veikla būtų tęsiama ir plėtojama, reikia entuziazmo kupinų žmonių.

VDU Azijos studijų centras, Korėjos kultūros klubas „Hallyu“, japonistikos klubas „Hashi“ bei kinų kalbos ir kultūros klubas „Wu Wei“ kviečia visus, norinčius susipažinti su Korėjos ir visos Rytų Azijos kultūra, dalyvauti VDU Azijos savaitėje. Renginys vyks kovo 4 – 8 dienomis. Daugiau informacijos: https://goo.gl/Rxk4VX

Skip to content