Konkursas studijų ir apgyvendinimo mokesčių lengvatoms

Socialiai atsakingas universitetas VDU informuoja apie prasidėjusį lengvatų konkursą mokesčiams už studijas ir apgyvendinimą bendrabutyje. Konkursas skirtas studentams, esantiems sudėtingoje socialinėje situacijoje, o lengvatos suteikiamos 2013-2014 mokslo metų pavasario semestrui. Kviečiame susipažinti su dokumentų pateikimo tvarka ir kita aktualia informacija.

Puoselėjant „Žalio universiteto“ vertybes ir užtikrinant patogesnes sąlygas, buvo sukurta elektroninė paraiškos anketa. Studentai, kurie yra itin sudėtingoje socialinėje padėtyje (ir neturi akademinių įsiskolinimų, jeigu prašo mokesčio už studijas lengvatos), norėdami pretenduoti į lengvatas mokesčiams už studijas arba apgyvendinimą bendrabutyje šių mokslo metų pavasario semestrui, iki vasario 14 d. (imtinai) turi užpildyti elektroninę paraišką bei prie jos prisegti elektronines aktualių dokumentų kopijas, liudijančias socialinę studento šeimos situaciją.

Pabrėžtina, kad studentas gali teikti tik vienos – studijų arba apgyvendinimo mokesčio – lengvatos prašymą, o anketą pildyti galima tik vieną kartą.

Mokestinė lengvata studentui skiriama atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  1. Socialinę studento situaciją, prioritetą suteikiant:
    • studentams, kuriems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų abu tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę;
    • studentams iš šeimų, kuriose yra 4 ar daugiau vaikų;
    • neįgaliems studentams.
  2. Prašant mokesčio už studijas lengvatos, atsižvelgiama ir į akademinį vidurkį.

Studijų ir apgyvendinimo bendrabutyje mokesčio lengvatų konkurso rezultatai bus paskelbti iki kovo 14 d., informuojant kiekvieną lengvatos prašiusį studentą elektroniniu laišku, atsiųstu į jo asmeninę „FirstClass“ pašto dėžutę.

Paraiška mokestinėms lengvatoms 2013 / 2014 m. m. pavasario semestre gauti

Informacija apie konkursui pateikiamus dokumentus

Daugiau informacijos

STUDENTŲ REIKALŲ TARNYBA

Skip to content