KAUNO STUDENTAI ŠĖLS SUSIPAŽINIMO VAKARĖLYJE „GARGARE“

Būsimieji pirmakursiai ir jų vyresni kolegos iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų kviečiami į tradicinį susipažinimo vakarėlį, kurį organizuoja „VDU radijas“. Rugpjūčio 30 d., penktadienį, 21 val. jaunimas jau antrus metus iš eilės rinksis žinomiausiame Kauno lofte „Gargaras“ (Raudondvario pl. 101) – po lankomumo rekordus pagerinusio vakarėlio pernai, nuspręsta nekeisti renginio erdvės ir šiemet.

Susipažinimo vakarėlis šiais metais grįžta su nauju pavadinimu – „Pirmi žingsniai su VDU“. Nors renginys orientuotas į Vytauto Didžiojo universiteto pirmakursius, kuriems vakarėlis bus pirmasis žingsnis studijų kelyje, tačiau šioje tradicinėje šventėje dalyvauti gali ir jau esami VDU bei kitų aukštųjų mokyklų studentai.

Mokslo metų pradžią paminėti kvies daugybė žinomų atlikėjų. Elektroniniu skambesiu rūpinsis VDU pasididžiavimas Jonas Deep, charizmatiškieji Carl Canni ir Paul de Man bei neeiliniais muzikiniais projektais garsėjantys „Dapa Deep“. Juos scenoje pakeis „Garbanotas Bosistas“ – sparčiai populiarėjanti vilniečių kompanija, savitai derinanti roko ir bliuzo ritmus. Vakaro vinimi taps viena ryškiausių šiuolaikinės muzikos pažibų „Golden Parazyth“ – grupė, kurios išskirtinė alternatyvi elektronika jau pelnė jai pripažinimą ne tik Lietuvoje.

VDU studentams ši fiesta bus visiškai nemokama – į renginį bus galima patekti pateikus studento pažymėjimą, o jo neturintys pirmakursiai bus įleidžiami su skrajutėmis, kurias jie galės gauti įvadinės savaitės renginių metu arba apsilankę „VDU radijo“ studijoje (S. Daukanto g. 28, II a.) ir Studentų atstovybėje (S. Daukanto g. 27). Kitų aukštųjų mokyklų studentams įėjimas į renginį kainuos tik 10 litų.

Vakaro dalyviams garantuojamos ne tik linksmybės, bet ir patogesnė kelionė namo – susipažinimo vakarėlio proga 13N troleibuso maršrutas bus pratęstas nuo Kauno pilies iki pat „Kėdainių gatvės“ stotelės, prie kurios įsikūręs „Gargaras“. Ši transporto priemonė specialiu grafiku kursuos visą naktį – taip bus lengviau pamiršti pirmųjų žingsnių rūpesčius bei sėkmingai pradėti naujus mokslo metus kartu su VDU.

Video su paaiškinimu, kaip uvykti į Gargarą rasi čia : https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tQfRopIqZEk

Skip to content