Kauno miesto savivaldybė siūlo studentams dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose rinkimų apylinkių komisijų nariais

Kauno miesto savivaldybė siūlo studentams dalyvauti 2014 m. Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose rinkimų apylinkių komisijų nariais.

Šiuo metu apylinkių komisijų pirmininkai teikia Savivaldybės administracijos direktoriui prašymus dėl trūkstamų komisijų narių. Siūlome Jums galimybę tiesiogiai dalyvauti rinkimų organizacinėje veikloje. Darbas komisijose truks iki birželio 4 d., bet pagrindinė veikla, suprantama, rinkimų dienomis – gegužės 11 ir 25 d.

Už darbą apylinkės komisijos nariu apmokama iš Valstybės biudžeto!

Pagal įstatymus Savivaldybės administracijos direktorius gali skirti komisijos nariu asmenį, nepriklausantį politinei partijai ir turintį aukštąjį išsilavinimą. Dėl pastarosios nuostatos galimos išlygos, kadangi yra poreikis asmenų, mokančių dirbti kompiuteriu (suprantama, šiuolaikiniam studentui tai nėra problema).

Pageidaujantiems dirbti rinkimų komisijose reikės užpildyti prašymą, bet kol kas kviečiame pateikti bent jau informaciją apie save – kontaktinius duomenis, pageidaujamą dirbti apylinkės komisiją ar teritoriją ir pan.

Ypatingai kviečiame norinčius dirbti miesto pakraščiuose (arba galinčius, pavyzdžiui, iki jų atvykti nuosavu automobiliu), bet gali atsirasti poreikis ir miesto „miegamuosiuose rajonuose“ ar centre.

Susisiekti reikia su Savivaldybės leidimų ir informacijos poskyrio vedėja Rūta Dubosaite, tel. Nr. 208 260, kuri paaiškins viską smulkiau ir atsakys į rūpimus klausimus šia tema.

Skip to content