Kauno mažasis teatras šį šeštadienį (lapkričio 23 d.) 18 val. Kviečia moksleivius bei studentus į šmaikštų spektaklį pagal dramaturgo Gintaro Grajausko pjesę „REZERVATAS“ net su 50 proc. nuolaida!

Kauno mažasis teatras šį šeštadienį (lapkričio 23 d.) 18 val. Kviečia moksleivius bei studentus į šmaikštų spektaklį pagal dramaturgo Gintaro Grajausko pjesę „REZERVATAS“ net su 50 proc. nuolaida!!!! Kauno mažasis teatras šį šeštadienį (lapkričio 23 d.) 18 val. Kviečia moksleivius bei studentus į šmaikštų spektaklį pagal dramaturgo Gintaro Grajausko pjesę „REZERVATAS“ net su 50 proc. nuolaida!!!!

G. Grajausko pjesė „Rezervatas“ modernizuoja asmenybės ir lietuviškojo identiteto temas. Šmaikščiame ir smagiame spektaklyje perteikiami dabartiniai pasaulio stereotipai, tačiau be ironijos čia apstu rimties ir paslėptų minčių. Vystomų dialogų kontekste atskleidžiami skirtingų žmonių skirtingi pasaulio suvokimai, kiekvienas veikėjas turi atskirą istoriją, tačiau vienas dalykas juos visus sieja, tai – kasdienybė, rutina, tas kalėjimas, iš kurio kiekvienas nori pabėgti.

Anot jaunojo režisieriaus Aliaus Veverskio: „Spektaklyje modernus, skubantis, dirbtinas ir plastikinis pasaulis priešinamas su „tikrųjų vertybių“, „praeities dvelksmo“ ilgesiu. Spektaklio tematika paliečia individo tapatybės, atsiribojimo ir laisvės problematiką šiuolaikiniame pasaulyje.

Plačiau apie spektaklį :
http://mazasisteatras.lt/index.php?p=299

[gview file=”http://www.vdusa.lt/wp-content/uploads/2013/11/Moksleiviams-ir-studentams.docx”]

Skip to content