„Karjeros dienose“ – seminarai, susitikimai su įmonėmis

Balandžio 8–10 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas surengs tradicines „Karjeros dienas“, kurios padės planuoti savo karjerą ir apsispręsti dėl profesijos – studentai susitiks su įvairiausių sričių įmonių atstovais, išgirs daug naudingų patarimų, dalyvaus pokalbiuose dėl darbo ir praktikos vietos.

Šiemet „VDU Karjeros dienų“ renginiai vyks VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28). VDU ir kitų universitetų studentai turės galimybę ne tik dalyvauti įvairiuose seminaruose, bet ir pabendrauti su organizacijų darbuotojais ar pasirinkti labiausiai tinkančią magistrantūros programą.

Balandžio 8 d., antradienį, studentai ir absolventai bus laukiami seminaruose, kurie padės pasirengti pokalbiui dėl darbo ar praktikos vietos. Daugiau informacijos apie seminarų programą bus skelbiama netrukus.

Balandžio 10 d., ketvirtadienį, didžiojoje salėje vyks įmonių ir organizacijų mugė, suteiksianti puikią galimybę užmegzti pažintis su įvairių organizacijų atstovais, apsikeisti kontaktais. Vis dar studijuojantys arba studijas jau baigę „Karjeros dienų“ dalyviai galės įmonių atstovams palikti savo CV, čia pat dalyvauti pokalbiuose dėl darbo ar praktikos vietos.

Šiemet mugėje dalyvaus net 42 įmonės, kurios gali tapti puikia profesinės veiklos pradžia dar nedirbantiems studentams. Su jaunimu bendraus draudimo, biotechnologijų, telerinkodaros, reklamos, informacinių ir aukštųjų technologijų, žemės ūkio, buhalterijos ir kitų sričių Lietuvos ir tarptautinių organizacijų atstovai.

Tą pačią dieną didžiojoje salėje vyks ir VDU magistrantūros studijų programų mugė, skirta besidomintiems tolimesnėmis studijomis. Čia laukiami ne tik visų universitetų absolventai, bet ir kolegijų paskutinio kurso studentai bei alumnai. Kiekvienas dalyvis galės pabendrauti su dešimties VDU fakultetų atstovais, išgirsti daug naudingų patarimų. Fakultetų darbuotojai papasakos apie įstojimo sąlygas, studijų formą ir dalykus, supažindins su tolimesnėmis studijų perspektyvomis

Karjeros dienų programą rasite čia.

Daugiau informacijos http://kkc.vdu.lt/lt/content/vdu-karjeros-dienos-2014 

Skip to content