Kandidatuoti į VDU SA prezidento postą gali kiekvienas studentas

Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (toliau VDU SA) kviečia tave, ryžtingą studentą, tapti visų VDU studentų atstovu! Tam reikia tik surinkti penkiasdešimties studentų palaikymą ir įtikinti studentus, kodėl būtent tu turi tapti prezidentu.

VDU SA prezidentas yra atstovybės vadovas, koordinuojantis ir planuojantis jos veiklą. Pagrindinės prezidento pareigos yra atstovauti studentams VDU Rektorate, Senate ir universiteto Taryboje. Šis atstovas taip pat dalyvauja etikos komisijose, šaukia VDU SA Parlamento posėdžius bei veikia visos VDU SA vardu.

„Būti prezidentu ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai veikla, kuri reikalauja atsakingumo, kruopštumo, diplomatijos ir laiko. Tačiau, kad ir kokia dinamiška, nepastovi ar stresą iššaukianti veikla tai būtų, labai smagu yra akimirkai sustoti ir atsisukus pažiūrėti, kad kažkas pasikeitė į teigiamą pusę. Nebūtinai tai yra milžiniški pokyčiai, tačiau mažos pergalės susideda į bendrą teigiamą visumą.“ – savo nuomone pasidalino dabartinė VDU SA prezidentė Greta Šmaižytė

Kandidatą į VDU SA prezidento postą įregistruoja VDU SA rinkimų komisijos pirmininkas. Prezidento kandidatūrą turi palaikyti ne mažiau 50 studentų. Kandidatų prašymus su studentų parašais, metinės veiklos gaires bei motyvacinį laišką reikia atnešti į Studentų atstovybę (S. Daukanto g. 27-202) iki kovo 1 dienos, 17 val. dabartinei prezidentei – Gretai Šmaižytei.

Prašymas:

 

Skip to content