Jis jau tuoj bus čia… PAVASARIO FESTIVALIS!

Tuoj ir vėl Kauno miesto gatves užlies studentiškas klegesys. Kyla klausimas kodėl? Nes į miestą atkeliauja kasmetinis, labiausiai laukiamas studentiškas festivalis – tai Pavasario festivalis, iki kurio liko lygiai mėnuo!
Pavasario festivalis – tai yra tęstinis Vytauto Didžiojo studentų atstovybės organizuojamas renginys, kuris kasmet suburia visą Kauno miesto studentišką bendruomenę bei 10308119_10152057520957647_6082166525457424657_nmiesto svečius. Renginys organizuojamas siekiant padėti žmonėms susipažinti vieniems su kitais ar net su pačiu savimi, praplėsti akiratį, išbandyti dominančius dalykus ir tuos, kurių dar niekada nebandei ar tiesiog linksmai praleisti laiką. Todėl per festivaliui skirtas dvi dienas yra rengiamos įvairios socialinės akcijos, paskaitos su įžymiais žmonėmis ar įdomiais dėstytojais, vyksta knygų mugė, kūrybinės dirbtuvės, sukuriama galimybė išbandyti save įvairiausiose srityse – sporto renginiuose, muzikoje, šokiuose, mene ir kt. Festivalį vainikuoja nemokamas, didžiulis uždarymo koncertas, kuriame koncertuoja įvairių muzikos stilių atlikėjai, garsios Lietuviškos grupės. Beje, visi festivalyje vykstantys renginiai yra visiškai nemokami!
Praėjusiais metais festivalio svečiai turėjo galimybę dalyvauti paskaitose, kurias vedė garsūs Lietuvos žmonės, tokie kaip Rytis Zemkauskas, Gintaras Steponavičius, Vytautas Lansbergis, Paulius Ambrazevičius ir kt. Taip pat dalyvavo kraujo donorystės akcijose, „gyvojoje bibliotekoje“, knygų mugėje.. Mokėsi šokti salsą, gaminti marškinėlius, aksesuarus, dalyvavo gitarų vakare, pavasario turgelyje, įvairiausiuose sporto renginiuose. Žinoma, būtina paminėti, kad praėjusiais metais pirmą kartą Lietuvoje vyko ir kvidičo varžybos! O festivalį vainikavo uždarymo koncertas, kuriame pasirodė tokios grupės, kaip G&G sindikatas, Saulės kliošas, AC/DC project ir kt.
10295809_10152419861468139_6008395495123708145_nŠių metų Pavasario festivalis vėl žada daugybę naujų, originalių ir nepamirštamų renginių bei koncertų.Nepraleisk progos sudalyvauti linksmiausiame, didžiausiame, studentiškiausiame ir akademiškiausiame festivalyje Kauno mieste, ir galbūt net visoje Lietuvoje! Festivalis vyks gegužės 13-14 dienomis, todėl jau pradėkite burti draugų būrį ir drauge laukite geriausio studentiško renginio.

 

Skip to content