Jau penkioliktus metus Kauną džiugins Pavasario festivalis

Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė organizuoja kasmetinį, jau penkioliktąjį, Pavasario festivalį. Tai akademiškiausias studentiškas festivalis Kaune, kuris yra paskelbtas Kauno miesto reprezentaciniu renginiu.

Pavasario festivalis trunka dvi dienas. Šiais metais renginys vyks gegužės 11 – 12 dienomis, per kurias studentai, kauniečiai ir miesto svečiai turės galimybę sudalyvauti paskaitose su įžymiais žmonėmis, akademiniame egzamine, socialinėse akcijose, kūrybinėse dirbtuvėse, pabendrauti su žmonėmis „Gyvojoje bibliotekoje“. Taip pat festivalio metu bus organizuojami sporto renginiai, tokie kaip burbulinis futbolas, kvidičas, krepšinio turnyras bei šokių pamokos. Šventę vainikuos uždaromasis koncertas su garsiais Lietuvos atlikėjais.

Viena iš Pavasario festivalio organizatorių, Viktorija Šaulytė, sako: „Šiais metais Pavasario festivalis – Kauno reprezentacinis renginys. Labai džiaugiuosi, kad per penkiolika metų iš mažo festivalio šiais metais tapome dideliu, gražiu renginiu visam Kauno miestui. Neslėpsiu, kad šiais metais laukia nemažai naujovių ir įvairiausių renginių, socialinių akcijų skirtų įvairaus amžiaus grupėms. Tikiuosi, kad Pavasario festivalis, kaip ir kiekvienais metais, įneš spalvų, juoko, gerumo ir pripildys atmosferą muzika bei šokiais! Pasiimk draugą į parankę ir atšvęskim pavasarį!“

Visi festivalio renginiai yra nemokami.

Kviečiame sekti informaciją apie Pavasario festivalį internetiniame puslapyje www.pavasariofestivalis.lt, bei Facebook puslapyje.

Skip to content