Išdalinti universiteto bendruomenės apdovanojimai

Kovo 13 dieną Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Didžiojoje salėje vyko universiteto bendruomenės apdovanojimai „V2“, kuriuose buvo apdovanoti geriausi universiteto dėstytojai, studentiškos organizacijos ir iniciatyvos. Iš viso įteikta 13 statulėlių.

VDU Studentų atstovybės organizuotą apdovanojimų ceremoniją pradėjo jaunasis akardeonistas Vytenis Danielius, po kurio pasirodymo muzikos akademijos docentui Rolandui Daugėlai buvo įteiktas „Metų smuiko rakto“ apdovanojimas. „Metų ambasadoriaus“ statulėlę gavo prof. Liudas Mažylis už universiteto vardo garsinimą ir aktyvią akademinę veiklą nacionaliniu bei tarptautiniu lygmeniu. „Metų padalinio“ apdovanojimas įteiktas VDU Verslo praktikų centrui, o „Metų užsieniu“ tapusi Daiva Pundziuvienė teigė nesitikėjusi tokio įvertinimo. „Metų proveržio“ statulėlę atsiėmęs dr. Aurelijus Zykas juokavo, kad jau užsirašė į dainavimo pamokas, nes šiuolaikinis dėstytojas turi sugebėti visapusiškai sudominti studentą, o tam reikia nemažai kūrybiškumo.

„Kai aplink tiek priešiškumų tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, labai smagu, kad galime rasti kompromisus ir bendradarbiauti“, – džiaugėsi VDU rektorius prof. Juozas Augutis kartu su Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) Studentų atstovybės prezidente Liveta Budreckyte atsiimdamas „Metų poros“ apdovanojimą, kuris atiteko VDU, ASU ir Lietuvos edukologijos universitetui (LEU) pažymint jų susijungimą.

Studentų reikalų departamento direktorius Mantas Simanavičius įteikė „Metų savanorio“ apdovanojimą pirmo kurso Europos Sąjungos viešosios politikos ir administravimo programos magistrantei Karolinai Vitkutei. „Metų organizacija“ tapo VDU mišrus choras „Vivere Cantus“, gavę statulėlę susirinkusiems jie atliko kūrinį „Deep River“. „Metų inovatoriumi“ paskelbtas dr. Justinas Kisieliauskas, atsiimdamas apdovanojimą nepasakė nė žodžio. Savo padėkos kalbą jis pateikė kaip įrašą telefone, o jai pasibaigus scenoje pasidarė asmenukę. „Metų iniciatyva“ tapo sumuštinius šildantys aparatai.

„Metų paskaita“ studentų nuomone išrinkta Daugiakalbystė ir daugiakultūriškumas, dėstomas Mindaugo Norkevičiaus. Doktorantas atskleidė, kad ši paskaita – jam be galo svarbi, nes ji „užaugo“ kartu su juo ir jo idėjomis universitete. „Metų dėstytojo“ apdovanojimą susisteminus dėstytojų vertinimo anketų rezultatus pristatė Studijų departamento direktorė Simona Pilkienė. Jis skirtas prof. Andriui Narbekovui. Šiam dėstytojui taip pat įteiktas „Metų humoro jausmo“ apdovanojimas.

Tarp nominacijų ceremonijos dalyviams pasirodė muzikos grupė „Intervalai“, šokių studijos „Basse“ ir „Solo latino“. Vakaro pabaigoje savo akustinį koncertą svečiams dovanojo atlikėjas Gabrielius Vagelis, kuriam akomponavo pianistas Lukas Gedvilas.

Skip to content