Galimybė žaisti „gyvame“ Monopolyje – tik VDU pirmakursiams

Tikriausiai daugelis yra matęs filmą „Džiumandži“, kuriame stalo žaidimas virto realybe, tačiau ar galite įsivaizduoti „gyvą“ „Monopolį“? Galimybę nusikelti į miestą, kuriame vaikšto gyvos žaidimo figūrėlės turėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) pirmakursiai, dalyvavę Studentų atstovybės (SA) organizuojamoje stovykloje „Subalansuotas fuksas 2018“.

Pirmąją stovyklos dieną pirmakursiai suskirstyti į grupeles stengėsi geriau pažinti vienas kitą bei išmokti dirbti komandiškai. Įvairūs žaidimai ir pritaikyti metodai leido ne tik geriau įsiminti kitų stovyklos dalyvių vardus ar pomėgius, bet ir atrasti naujas savo asmenines savybes.

„Dirbdama grupėje vengiu garsiai reikšti savo mintis, tačiau stovyklos metu supratau, kad kiekvieno indelis į komandos darbą yra labai svarbus, todėl drąsiai išsakiau savo idėjas“ – įspūdžiais dalijosi ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studentė Edita Mačiulytė.

Vėliau stovykla virto „Fuxopolio“ miestu, kuriame pirmakursiai turėjo atlikti įvairias užduotis, susijusias su VDU SA komitetų veikla, dalyvavo aukcione, o už nusižengimus buvo sodinami į kalėjimą. „Istorijos siužetas buvo tikrai įtraukiantis ir personažai puikia atliko savo vaidmenis.“ – teigė kūrybines industrijas studijuojantis Tomas Gavelis.

Stovyklos metu pirmakursiai taip pat dalyvavo susitikimuose su VDU SA alumni Eigirdu Sarkanu, Pauliumi Baltoku ir Mantu Simanavičiumi, kurie papasakojo apie aukštąjį mokslą ir studentišką judėjimą bei turėjo galimybę susipažinti su universiteto organizacijomis.

„Subalansuotas fuksas“ – tai jau tradicija tapęs VDU SA projektas, kurio tikslas padėti pirmakursiams lengviau integruotis į universiteto bendruomenę, supažindinti juos su neformalia veikla aukštojoje mokykloje ir užmegzti ryšius tiek su vyresniais studentais, tiek su kolegomis pirmakursiais.

Skip to content