Ei, studente, neliūdink Pelėdos!

Neliūdink pelėdos, tampa akademinio sąžiningumo šūkiu! Visi puikiai žinome, jog pelėda yra mokslo ir žinių simbolis, todėl šūkis tampa metaforinis turintis netiesioginę reikšmę, ir tuo pačiu traukiantis ir tarsi priverčiantis studentus nelaužyti šūkio, kurį jie nešiojasi su savimi.  Jau nuo praėjusių metų spalio mėnesio Lietuvos studentų sąjungos nariai dirbo, sudarinėdami akademinio sąžiningumo deklaraciją. Ir štai šiais mokslo metais pagaliau startuoja akcija: “Neliūdink pelėdos”! Ši akcija ne vienkartinė, ji  tęsis nuolatos, nes akademinis sąžiningumas nėra vienadienis dalykas. Tai labai opi problema aukštąjame moksle. Šios akcijos idėja yra įskiepyti studentams, kad mokytis, reikia  sau, pasitikėti  savo jėgomis ir gerbiant kitus kolegas, studentus per atsiskaitymus elgtis sąžiningai.

VDU studentų atstovybė siekia parodyti, kad mūsų universitete mokosi sąžiningi ir atsakingi studentai, kūrių tikslas yra ne tik gauti diplomą, bet ir tapti išsilavinusiu ir kvalifikuotu savo srities specialistu, kuris geba atsiskaitymams pasiruošti savo jėgomis, elgiasi sąžiningai ir netoleruoja nesąžiningų kolegų.

Prie šios akcijos prisijungė jau keli šimtai studentų, tačiau VDU studentų siekiai kurkas didesni. Planuojame į šią akciją įtraukti visą mūsų universiteto bendruomenę. Pirmakursiai jau turėjo galimybę pasirašyti akademinio sąžiningumo deklaracijas ir gauti akcijos dalyvių ženkliukus VDU SA susipažinimo vakaro bei VDU organizacijų mugės metu.

Visi kurie dar neturėjo progos pasirašyti šios daklaracijos, bet nori prisijungti prie šios akcijos yra kviečiami užsukti į VDU Studentų atstovybę, S.Daukanto g. 27 – 201.

Studente, neliūdink pelėdos, būk sąžiningas!

Skip to content