Drąsus VDU Pavasario festivalio pareiškimas

Gegužės 9 – 10 dienomis į Kauną sugrįžta Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) „Pavasario festivalis“. Renginio šūkis skelbia – nori ir galima!

Tai reiškia, kad gyvenimas laisvoje šalyje yra pilnas galimybių, kurias įkvepia patys netikėčiausi norai. Deja, kartais juos varžo stereotipai, baimės ar draudimai. „Pavasario festivalis“ įrodys, kad norint galima drąsiai reikšti savo emocijas ir džiaugtis laisve.

Festivalyje vyksiantys sporto renginiai nudžiugins krepšinio, stalo teniso, mini golfo ir net kvidičo entuziastus. Kūrybinėse dirbtuvėse vyks jogos užsiemimai, „henna“ tatuiruočių salonas ir netikėtų eksperimentų laboratorija. Viso festivalio metu veiks pramogų ir poilsio zonos. Pirmąjį festivalio vakarą sušildys laužai ir akustinės muzikos koncertas „Pavakarys“, o visą festivalį vainikuos įspūdingas uždarymo koncertas su mylimiausiais Lietuvos atlikėjais ir grupėmis.

„Festivalyje nepamiršime ir pilietiškumo, nes šie metai skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir partizano Adolfo Ramanausko – Vanago atminimui, – teigia renginio organizatorė Dominyka Kurklielytė, – todėl žinomų žmonių paskaitas ir visas festivalio veiklas sujungs ši tematika.“

„Pavasario festivalis“ yra tęstinis VDU Studentų atstovybės projektas, organizuojamas nuo 2001 metų. Šiame renginyje susiburia ne tik VDU bendruomenė, bet ir visi Kauno miesto gyventojai ir svečiai.

Skip to content