Dėstytojų vertinimo anketos. Nebūk abejingas – pildyk!

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradiciją, kuri dar labiau sustiprintų ir pagerintų studentų ryšį su dėstytojais. Tai – dėstytojų vertinimo anketos, kurios naudingos tiek studentams, tiek dėstytojams. Kiekvieno semestro pabaigoje, studentai turi galimybę įvertinti dėstymo kokybę.  Šis pusmetis – ne išimtis.
Pagrindinis dėstytojų vertinimo anketos tikslas – sustiprinti bendradarbiavimą tarp studentų ir universiteto, siekiant abiejų šalių naudos. Studentams tai lyg informaciniai mainai, kurie ypač aktualūs pirmakursiams, ką tik prisijungusiems prie universiteto bendruomenės.  Tokiu būdu jiems suteikiama galimybė teisingai ir kryptingai pasirinkti, tai kas jiems aktualiausia ir patraukliausia, bei preliminariai įvertinti dėstytojų kompetetingumą.
Universitetui dėstytojų vertinimo anketos aktualios, nes suteikia galimybę sužinoti studentų nuomonę apie dėstytojų darbą ir atsižvelgiant į apklausos rezultatus įvertinti, ką vertėtų keisti.
Anketą rasite: VDU skelbimai / Studentų savitarna / Dėstymo kokybės apklausa (tik per FC kliento programą)
Nebijokite pildyti anketos, nes ji yra visiškai anoniminė. Duomenų bazėje išsaugomi tik atsakymai, o ne repondentų duomenys.
Būkite aktyvūs!
Trumpas video „Ką studentai mano apie dėstytojų vertinimo anketas”:[av_video src=’http://www.youtube.com/watch?v=IwCD2BjVTlA’ format=’16-9′ width=’16’ height=’9′]
Skip to content