DALYVAUK: konkursas iškalbingiausiems mokslo talentams

Ar mėgsti kalbėti apie mokslą ir nori įkvėpti kitus? Ar sugebėtum mokslu sudominti bet kurį klausytoją? Britų tarybos organizuojamas konkursas „Šlovės laboratorija“ ieško studentų ir jaunųjų mokslininkų, kurie domisi mokslo komunikacija ir nori savo aistra mokslui pasidalinti su visu pasauliu!

„Šlovės laboratorija“ (angl. „FameLab“) – tai tarptautinis konkursas, skirtas atrasti iškalbingiausius mokslo talentus, kurie sugebėtų paprastai ir įdomiai atsakyti net ir į sudėtingiausius klausimus apie mokslą. Konkurse gali dalyvauti visi studentai ir jaunieji mokslininkai, atstovaujantys biomedicinos, fizinių, technologijos ir žemės ūkio mokslų sritis.

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Sustiprinsi viešojo kalbėjimo įgūdžius;
  •  Dalyvausi mokymuose su garsiausiais mokslo komunikacijos specialistais: BBC Radio 4 programos žurnalistu ir laidos „The Material World“ vedėju Kventinu Kuperiu bei viešojo kalbėjimo meistru, aktoriumi Andriumi Žebrausku;
  •  Praplėsi pažinčių ratą ir susipažinsi su įvairiausių sričių mokslininkais ir bendraminčiais;
  • Laimėsi konkurso rėmėjų prizus. Publikos simpatijų nugalėtojas gaus Philips Slim LED televizorių;
  •  Tapsi nugalėtoju, keliausi į Čeltenhamo mokslo festivalį Jungtinėje Karalystėje ir atstovausi Lietuvą tarptautiniame konkurso etape!

 

Daugiau informacijos ir registracija svetainėje www.famelab.lt. Registracijų laukiame iki balandžio 23d.

Tapkime Facebook draugais: FameLab Lietuva

Jei turi klausimų apie „Šlovės laboratoriją“, susisiek su mumis:

T.: +370 679 32393

E.: austevalinciute@britishcouncil.lt

 

Skip to content