Atlik praktiką pilietinėje iniciatyvoje „Žinau, ką renku“!

Politikos stebėsenos iniciatyva „Žinau, ką renku“ kviečia politikos mokslų, žurnalistikos, viešųjų ryšių, komunikacijos, teisės, informacinių technologijų ir ekonomikos, o esant galimybėi, ir kitų specialybių studentus atlikti savanorišką praktiką iniciatyvinės grupės komandoje, įgyvendinat 2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų stebėseną š.m. rugpjūčio-spalio mėnesiais.

Praktikos užduotys (pagal praktikanto interesų ir gebėjimų sritis):

  • susitikimų bei diskusijų su politikais ir ekspertais organizavimas bei dalyvavimas juose;
  • partijų rinkiminių programų ir politikų  pasisakymų viešojoje erdvėje analizė;
  • rinkimų apžvalgų rengimas;
  • komunikacinės kampanijos rengimas ir įgyvendinimas;
  • internetinės platformos www.zinaukarenku.lt administravimas;
  • pirmojo Lietuvoje politikų pažadų žemėlapio rengimas.


Praktikos dalyviai bus kviečiami dalyvauti specialiuose mokymuose, kurių metu išsamiai susipažins  su iniciatyvos veikla gerins gebėjimus atitinkamose jų darbo srityse.

Atlikdami praktiką ne tik geriau pažinsite viešąjį ir nevyriausybinį sektorius, bet ir prisidėsite prie pilietiškos iniciatyvos skatinančios Lietuvos politikos skaidrumą ir politikų atskaitingumą rinkėjams, taip pat sąmoningą ir apgalvotą rinkėjų pasirinkimą bei ilgalaikio dialogo tarp politikų ir visuomenės kūrimą.

Siūlome lankstų praktikos darbo grafiką, kurį galima derinti prie kitų darbų ar studijų. Esant poreikiui ir norui praktikos atlikimo laikotarpis gali būti keičiamas ir derinamas.

Praktikos organizatorius ir iniciatyvos „Žinau, ką renku“ koordinatorius – viešoji įstaiga „Europos namai“, jau 17 metų dirbanti jaunimo neformalaus ugdymo ir pilietiškumo stiprinimo srityse.

Savo gyvenimo aprašymą ir trumpą (iki 150 žodžių) laisvos formos motyvacinį laišką atsiųskite iki liepos 23 d. el. paštu ausrine@zinaukarenku.lt.

Kilus klausimams, rašykite: ausrine@zinaukarenku.lt

Skip to content