Aptars ES ir NATO narystės dešimtmetį

Gegužės 13 d., antradienį, 13 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–303) vyks vieša paskaita-diskusija „Lietuvos narystės NATO ir Europos Sąjungoje dešimtmetis: ką pasiekėme ir kur toliau eisime?“ su Antanu Valioniu ir Petru Auštrevičiumi.

Paskaitą ves ir diskusijoje dalyvaus Lietuvos užsienio politikos profesionalai – politikai ir diplomatai, kurie vadovavo deryboms dėl Lietuvos integracijos į euroatlantines bendrijas, aktyviai dalyvauja Lietuvos užsienio politikos formavime ir įgyvendinime: buvęs LR užsienio reikalų ministras ir LR derybų dėl narystės ES delegacijos vadovas Ambasadorius Antanas Valionis bei buvęs LR vyriausiasis derybininkas dėl narystės ES – Seimo Pirmininko pavaduotojas ir Europos reikalų komiteto bei Užsienio reikalų komiteto narys Petras Auštrevičius.

Gerbiamieji svečiai pasidalins Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą ir NATO patirtimis, įvertins ES ir NATO raidą per paskutinį dešimtmetį, narystės poveikį Lietuvai. Svečiai pasidalins vizijomis, kokie turėtų būti mūsų šalies užsienio politikos tikslai ir strategija, atsakys į susirinkusiųjų klausimus.

Skip to content