Apie stresą su docentu Aidu Perminu

Egzaminai ir stresas – dalykai, neatsiejami vienas nuo kito. Dauguma abiturientų garsiai nepripažįsta, jog yra pavargę ir jaučiasi irzlūs, tačiau teigia, jog kuo toliau, tuo jiems sunkiau kovoti su nuovargiu bei įtampa. Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su Kauno mokinių savivaldų informavimo centru kviečia moksleivius, abiturientus bei studentus atvykti į programos „Egzaminai. Nesinervink!“ paskaitą „Paprasti atsipalaidavimo bei psichologinės įtampos mažinimo būdai“.

Paskaitoje biomedicinos mokslų daktaras docentas Aidas Perminas atskleis būdus, aktualius tiek moksleiviams, tiek ir garbaus amžiaus žmonėms: kaip susidoroti su įtampa bei jos padariniais – irzlumu, nuovargiu ir baime. Pasak Kauno mokinių savivaldų informavimo centro (KMSIC) pirmininko Dovydo Bernoto, stresą patiriame kasdien ir sunku jo atsikratyti bei gerai pailsėti. „Nuovargis, stresas, ruošimąsis egzaminams lydi kone kiekvieną dieną. Dabar yra ypatingai sunku atrasti laiko geram poilsiui ar sužinoti būdų, kaip susidoroti su įtampa“,- tvirtino D.Bernotas.

Laukiame visų balandžio 29 dieną, 15 valandą, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44), 303 auditorijoje. Garantuojame informatyvią bei įdomią popietę, o labiausiai tikimės, jog net irzliausieji atras būdų, kaip kovoti su įkyriu nuovargiu bei įtampa.

Daugiau informacijos:  https://www.facebook.com/events/250177065167767/

Skip to content