„Moksleivi, pabūk studentu!“

Vis dar mokaisi mokykloje ir skaičiuoji metus ar mėnesius kol pagaliau rankose laikysi brandos atestatą? Nenustygsti vietoje ir nori pats įsitikinti, koks jausmas būti studentu? Iki šiol nesi apsisprendęs, kurioje srityje norėtum tobulėti? Mes turime Tau pasiūlymą! Šok iš mokyklinio suolo ir savaitei tapk studentu!

„Moksleivi, pabūk studentu“ – tai projektas, skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė.

Šio projekto tikslas – per penkias dienas moksleivius kuo daugiau supažindinti su universitetu, jo struktūra, dominančiomis studijų programomis ir dėstytojais. Projekto metu apsilankysite įvairiose paskaitose, turėsite galimybę susipažinti ne tik su moksleiviais iš kitų mokyklų, bet ir su VDU Studentų atstovybės nariais. Tai tikrai puiki vieta megzti naujas pažintis, sužinoti apie įvairias organizacijas ir būsimos karjeros galimybes. Projekto dalyviams bus skirtos ekskursijos ne tik po universiteto fakultetus, bet ir po patį Kauno miestą. Visą savaitę moksleivius prižiūrės ir su jais bendraus jų mentoriai, kurie yra pasiruošę padėti, atsakyti į visus rūpimus klausimus ir parodyti kuo daugiau studentiško gyvenimo subtilybių.

Projektas vyks balandžio 9-13 dienomis.

Skip to content