Aš, alus ir dėstytojas

Spalio 21 dieną, Kaune, bare ,,Republic“ vyko jau tradiciniu tapęs VDU renginys ‘‘Aš, alus ir dėstytojas“. Savo idėjomis bei naudingais patarimais su studentais dalinosi ISM Ekonomikos ir Vadybos Universiteto rektorius Alfredas Chmieliauskas.

Šį vakarą publika buvo labai aktyvi ir turėjo daug klausimų, kurie buvo susiję su mokslo reformomis, kada studijuoti bakalauro studijose, o kada verčiau neimti magistro laipsnio, bei ką rektorius mano apie studijas užsienyje. Alfredas Chmieliauskas negailėdamas žarstė patarimus ir nagrinėjo pagrindinius švietimo klausimus aktualius studentams.

Taip pat buvo paliestos tokios temos kaip – koks turi būti studentas, kad jis būtų sėkmingas, ar rektorius turi savo autoritetą bei kokį alų mėgsta.

,,Nesvarbu, kurią specialybę pasirinksite gyvenime, svarbiausia, kad ką bepasirinktumėte būtumėte geriausi savo srityje“, – dalinosi patarimais ISM rektorius Alfredas Chmieliauskas

Viešųjų paskaitų ciklas ,,Aš, alus ir dėstytojas“ neformalioje aplinkoje pritraukia būrius susidomėjusiu studentų. Tai ne tik proga padiskutuoti aktualiomis temomis, bet ir artimiau susipažinti su dėstytojais bei žymiais žmonėmis.

Skip to content