"25-osios VDU Kalėdos"

Vėstant orams, laukiant artėjančios žiemos ir iškrentančio pirmojo sniego Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė yra kviečiama susirinkti drauge ir dalintis šiluma, gerais žodžiais ir jaukia atmosfera ateinančių švenčių proga.

Gruožio 3-ąją dieną 16 valandą Centrinių rūmų (S. Daukanto g. 28) kieme, Vytauto Didžiojo universiteto organizacijų iniciatyva bus papuošta ir iškilmingai įžiebta VDU Kalėdų eglutė.

Eglutę įžiebs ir sveikinimo žodį tars universiteto rektorius prof. Zigmas Lydeka ir Studentų atstovybės prezidentas Justinas Petkus. Vėliau šventė persikels į VDU Didžiosios salės I ir II aukšto fojė, kur jus pasitiks skambančios gyvos muzikos garsai, mandarinų bei karšto vyno kvapas, kuris žadins artėjančių šilčiausių metų švenčių nuotaiką.
Šiais metais VDU bendruomenė taip pat bus kviečiama prisidėti prie socialinių akcijų ir tapti jų dalimi. Vakaro svečiai galės išmokti gaminti ekologiškus žaisliukus Kalėdinei eglutei papuošti. Taip pat bus kviečiama paaukoti vaikučiams reikalingų daiktų bei pasivaišinti VDU organizacijų, tarnybų, fakultetų bendruomenių iškeptais pyragais.
Pasitikite šventes akademinės bendruomenės būryje!

Skip to content